Acties
Grote Clubactie
19-09-2020
Iedere judoka krijgt een boekje met loten mee naar huis. Deze loten kun je verkopen aan mensen uit je straat of dorp, maar ook aan jouw familie.
Elk lot dat je verkoopt, zorgt ervoor dat de judovereniging geld krijgt. Met dit geld kunnen wij leuke en belangrijke dingen doen.
Van het bedrag dat wij mogen ontvangen, kunnen we ook activiteiten georganiseerd. Denk maar eens aan het clubtoernooi en de judoweekend. Wellicht dat er dan nog meer activiteiten georganiseerd kunnen worden. Verder proberen we de contributie zo laag mogelijk te houden. Dat is mogelijk door acties zoals deze.
Zorg ervoor dat je de loten voor 1 november hebt ingeleverd bij de club.

Je hoeft maar een keer langs de deur. De mensen die een lot kopen moeten hun bankrekening (IBAN) invullen. De Grote Clubactie gaat vertrouwelijk om met deze gegevens. Er zal eenmalig het bedrag van de rekening worden gehaald. Dit bedrag is gekoppeld aan de hoeveelheid loten.